„Žaidimų laukas“

Written by admin on . Posted in Naujienos

Joniškio lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ dalyvavo respublikinio ilgalaikio projekto „Žaidimų laukas“ organizuojamoje kūrybinių žaidimų popietėje „Trumpi žaidimai“.

Jame dalyvavo „Kačiukų“, „Mėnuliukų“, ir „Giliukų“ grupių  ugdytiniai, pedagogės bei logopedė, specialioji pedagogė. Veiklos buvo vykdomos ne tik grupėse, sporto salėje, bet ir lauke. Vaikai aktyviai ir noriai žaidė įvairiausius žaidimus: „Obuolys“, „Daiktų seka“, „Popierinis orkestras“, „Taškeliai ir spalvos“,  lenktynės „Aprenk“ ir kt.

Logopedė, specialioji pedagogė  pakvietė vaikučius tapti muzikantais ritminėje veikloje „Kitaip“. „O kaip groti be instrumentų? Pasirodo, galima groti iš „natų“ rankytėmis, kojytėmis, kumščiukais ir be instrumentų. Mažieji džiaugsmingai plojo, trepsėjo… Sunkoka buvo įsiminti ir atlikti judesius bei tarti garsažodžius kartu. Vieni atskirai kartojo garsažodžius, kiti judesius, tačiau pasirepetavę suderinome „instrumentus“. Labai patiko patiems kurti ritmą ir „groti“. Puiki ir nuotaikinga veikla.

Popietė suteikė gerų emocijų, buvo ugdomas kūrybiškumas, vyravo puiki nuotaika. Didžiulį susidomėjimą vaikams sukėlė suvenyro „Zebriukas“ gaminimas ir judrus žaidimas „Sniego kamuoliukai“.

  • žaidimai
  • Audrone
  • Laima
  • Rima
  • Staselė