Projektas „Sveikata visus metus“

Written by admin on . Posted in Naujienos

Projektas „Sveikata visus metus“

Lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“, „Kiškučių“ grupės ugdytiniai ir auklėtojos Miglė Praniulienė ir Janina Pivorienė dalyvavo projekte „Sveikata visus metus“.

Šis projektas tai puiki priemonė skatinantį fizinį aktyvumą, bei pozityvų požiūrį į sveiką gyvenseną, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, skatinant vaikus rinktis sveiką gyvenimo būdą.

Kiekvieną mėnesį leidomės į sveikatos užduočių kelionę su vis naujais iššūkiais t. y. „Burnelė – ne šiukšlynas, skrandis – ne sąvartynas“, „Ne vien duona žmogus gyvas“, „Kai sveikas – tai ir linksmas“, „Tylos stebuklinga versmė“, „ Aš ir aplink manę“, „ Geriausias vaistas grynas oras, šaltas vanduo“, „Vaistažolių takeliu į sveikatos kelią“, „Dykinėjimas ir tuščias laiko leidimas yra ligos priežastis“, „Draugui ištiesk tik švarią ranką“, „Padėk sau ir draugui“, „Žala, mada, priklausomybė“.

Šis projektas skatino ir ugdė vaikų tobulėjimą sveikai gyventi, teikė daug teigiamų emocijų.

Š. m. gruodžio 12 d. buvome pakviestos į projekto „Sveikata visus metus“ baigiamąją konferenciją, kuri vyko Vilniuje Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre.

Konferencijoje dalyvavo 93 dalyviai iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų.

Mums nusišypsojo sėkmė. Iš konferencijos mes grįžome apdovanoti trečios vietos diplomu ir dovanomis. Tai puiki dovana ateinančių Kalėdų proga.

Miglė Praniulienė, Janina Pivorienė

  • 20181212_105303
  • ALIM7023
  • ALIM7029