Konkurso „Nusipiešk sau kojinytes“ 2019 metų nugalėtojų apdovanojimai

Written by admin on . Posted in Naujienos

Konkurso „Nusipiešk sau kojinytes“ 2019 metų nugalėtojų apdovanojimai

Lapkričio 23 dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Vilniuje, vyko piešinių konkurso „Nusipiešk sau kojinytes“ 2019 nugalėtojų apdovanojimų ceremonija. Šiemet į šį konkursą buvo atsiųsta beveik 14 000 piešinių. SKINIJOS organizuotame 14-ame konkurse „Saulės“ priešmokyklinės grupės ugdytinė Kotryna Viečaitė su piešiniu „Pievoje“ (pedagogė Laima Ščepanskienė) tapo viena iš septynių pagrindinių laimėtojų. Pagal nugalėtojų piešinių motyvus jau numegztos pėdkelnės. Šventėje jas pristatė mados studijos „Mažasis modelis“ modeliai bei „Lietuvos balsas. Vaikai“ nugalėtoja Nikolė Aleksejeva. Laimėtoja Kotryna ir jos pedagogė apdovanotos diplomais, pėdkelnėmis su piešiniu „Pievoje“, ženkliukais, dailės priemonių bei žaidimų rinkiniais.

Nuoširdus AČIŪ Kotrynos tėveliams, Jūratei ir Rimui Viečams, už kelionę į Vilnių. Tokios puikios nugalėtojų apdovanojimų šventės labai skatina vaiku ir pedagogus ir toliau aktyviai dalyvauti įvairiuose konkursuose.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Laima Ščepanskienė

  • image0
  • image3
  • image2
  • image1(1)
  • Diplomas iš parodos „Nusipiešk sau kojinytes“ 2019
atnaujinta: lapkričio 28, 2019

„Skirtukas knygai“

Written by admin on . Posted in Naujienos

„Giliukų“, „Nykštukų“ ir „Kiškučių“ grupių ugdytiniai dalyvavo respublikinio ikimokyklinio amžiaus vaikų socialiniame-meniniame projekte „Skirtukas knygai“, skirtame Draugo dienai. Vaikai darė, piešė įvairiomis piešimo priemonėmis knygų skirtukus, kuriuos  dovanojo Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriui.

  • skirtukai
  • IMG_20191122_100900
  • IMG_20191122_101006
atnaujinta: lapkričio 25, 2019

PASAULINĖ SVEIKINIMOSI DIENA

Written by admin on . Posted in Naujienos

PASAULINĖ SVEIKINIMOSI DIENA, nepamiršta ir mūsų darželyje. Ryte visas darželio grupes aplankė vaikai pasipuošę kepuraitėmis ant kurių pritvirtinta „LABAS RYTAS“ ir palinkėjo jiems geros dienos. Juk mandagumas nieko nekainuoja – gražus žodis sušildo, kelia nuotaiką, kviečia būti geresniais, pakantesniais vieni kitiems. Po to visi susirinkome salėje ir žiūrėjome skaidres, kaip sveikinasi kitų šalių žmonės. Rytmetį užbaigėme M. Mikutavičiaus daina „Pasveikinkit vieni kitus“.

  • labas(1)
atnaujinta: lapkričio 25, 2019