Konkursas „Nusipiešk sau kojinytes“

Written by admin on . Posted in Naujienos

Konkursas „Nusipiešk sau kojinytes“

Jau kelinti metai iš eilės „Saulės“ ir „Giliukų“ priešmokyklinių grupių ugdytiniai su pedagogėmis Laima Ščepanskiene ir Migle Praniuliene dalyvauja „Skinijos“ organizuotame taikomojo dizaino konkurse vaikams „Nusipiešk sau kojinytes“. Tam, kad pagal nupieštos kojinytės eskizą būtų galima ją numegzti, kojinytės piešimui galima naudoti iki penkių skirtingų spalvų.

Prieš kelias dienas gavome malonų pranešimą iš „Skinijos“ marketingo vadovės, kad „Saulės“ grupės ugdytinė Kotryna Viečaitė su kojinytės eskizu „Pievoje“ išrinkta viena iš septynių pagrindinių konkurso nugalėtojų. Mergaitė bus apdovanota rudenį „Skinijos“ numegztomis kojinytėmis pagal nugalėtojos piešinį bei papildomomis dovanomis.

Nugalėtojus rinko komisija, susidedanti iš UAB „Skinija“ įmonės vadovų, vykdančiojo dizainerio, gamybos technologo bei nepriklausomų ekspertų grupės. Pagal nugalėtojų piešinius numegztas kojinytes, jau rudenį bus galima įsigyti specializuotose „Skinija“ parduotuvėse bei didžiuosiuose prekybos centruose.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Laima Ščepanskienė

  • P1220796
  • P1220711